Shata QS w Muflonie. Rozdajemy bilety!

Shata QS w Muflonie. Rozdajemy bilety!

W najbliższy piątek, 7 marca w MDK Muflon w Sobieszowie wystąpi Shata QS - zwycięzca 6. Edycji Must Be The Music. Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na ten koncert.

Shata QS to połączenie funk’u, soul’u, reggae z muzyką świata, śladami kultury Japonii, brudnych dźwięków muzyki nowojorskich klubów, a czasem i orientu skąpanej w słońcu Tajlandii. Siedmioosobowy skład, żywiołowa sekcja rytmiczna, fenomenalne partie klawiszowe. To wszystko w połączeniu z niezwykle oryginalnym, hipnotyzującym głosem i stylem wokalistki sprawi, że koncert stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Shata QS, czyli Małgorzata Kuś, ukończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec oraz Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale wokalistyki. Była aktorką Teatru Muzycznego „Buffo” oraz „Viva Art” w Warszawie. Zwyciężczyni ponad 20 ogólnopolskich festiwali muzycznych w tym finału „Szansy na sukces” w roku 2001. Artystka od 2004 występowała na scenach międzynarodowych, głównie w USA oraz Japonii. W grudniu 2011 roku oddała hołd Michaelowi Jacksonowi dzieląc scenę Stadionu Yoyogi w Tokyo w Japonii z jego braćmi The Jackson5, Yuko Sumida Jackson, Crystal Kay, Jay’ed, Kento Mori oraz innymi. W 2012 zarejestrowała swój debiutancki album „The Colors I Know”, następnie wzięła udział w nagraniach płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” z udziałem gwiazd polskiego jazzu (premiera płyty odbyła się 12.11.13). W 2013 oficjalnie ukazał się w wersji cyfrowej  album „The Colors I Know”.

Wejściówki na piątkowy koncert Shata QS rozdamy trzem osobom, które jako pierwsze dodzwonią się do nas w czwartek (6 marca) o godzinie 12 pod numer: 75/7524781.

See video

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.