Siatkarki IKS-u na zero

Jednostronny przebieg (wyniki po 0:3) - tak oceniono mecze młodych siatkarek IKS-u Jelenia Góra w ZINA III lidze kobiet. W pierwszej rundzie zespół trenera Andrzeja Kołaczyka doznał pięciu porażek z rzędu. Fatalny jest bilans setów, tylko jeden zwycięski, aż 15 przegranych. Równie słabe sportowo były pojedynki IKS-u w minionych sezonach.

W ostatniej potyczce siatkarki IKS-u znów gładko 0:3 (w setach do minus 6, 16 i 12), uległy Impelowi Wrocław. Ponieważ jeleniogórzanki rozegrały awansem mecze z dwóch kolejek, mają ponad miesięczną przerwę. Outsiderkom tabeli (7. miejsce), następne spotkanie pod siatką zaplanowano dopiero 23 stycznia w Nowej Soli. Drużyna IKS-u powalczy tam z UKS-em Ares (5. lokata po trzech potyczkach). To jedyna ekipa z Lubuskiego w kobiecych rozgrywkach ZINA III ligi.