Siatkarze KS KK - na pożegnanie 0:3

Zdegradowani już wcześniej (po jednym tylko sezonie), z III ligi dolnośląskiej siatkarze Klubu Sportowego Kolegium Karkonoskie w kiepskim stylu rozstali się z tą klasą rozgrywkową. W ostatnim meczu w Głogowie z SPS-em Chrobrym ulegli gładko 0:3 (w setach 14:25, 20:25, 18:25). W pierwszej rundzie po czterosetowej, wyrównanej walce (2:2), rywale pokonali jeleniogórzan dopiero w tie breaku (końcowy wynik 3:2).

Podobnie jak we wcześniejszych ligowych spotkaniach pod siatką młodzi podopieczni trenera Wojciecha Lary byli zdecydowanie gorsi od Chrobrego w każdym elemencie gry. W osiemnastu potyczkach pod siatką akademicki zespół KS KK wywalczył tylko siedem punktów, w setach 15:52, i zajął ostatnie, 10. miejsce końcowej tabeli III ligi.