Siatkarze Olimpii wiceliderami III ligi

W siódmej kolejce dolnośląskich rozgrywek mężczyzn zespół kowarskiego klubu wygrał u siebie z czwartym w tabeli UKS – em Tygrysy Strzelin 3:0 (w setach do 16, 19 i 24 punktów). Z dorobkiem 15 pkt., w setach 18:9, zawodnicy MKS Olimpii zajmują drugie miejsce w grupie B ZINA III Ligi wśród ośmiu ekip.

W najbliższą sobotę, 29 listopada podopieczni trenera Patryka Hobgarskiego w hali „Jedynki” o kolejne zwycięstwo powalczą z drużyną MKS Ołavii Oława (3. lokata).

W grupie A siatkarze bolesławieckiego BTS – u Elektros wygrali 3:1 wyjazdową potyczkę w Górze z outsiderami z Pogoni. Team Klubu Siatkarskiego Jelenia Góra uległ 0:3 w Sycowie MKS – owi Rosiek. W sobotę, 29.XI., w ósmej serii zaplanowano spotkania KS Jelenia Góra – MUKS Ikar Legnica i BTS Elektros – MUKS Ziemia Milicka Milicz.

W trzeciej lidze kobiet zawodniczki IKS – u doznały w Jeleniej Górze porażki 0:3 z rywalkami ze Strzelina (w setach do minus 20, 18 i 13). W następnej kolejce IKS zagra w Obornikach Śląskich.