Sopelkowe nutki spod Bramy Wojanowskiej

Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze

Filharmonia Dolnośląska zaprasza w tym tygodniu na kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny dla dzieci i rodziców. 9 lutego o godz. 10.30 na najmłodszych słuchaczy czeka program zatytułowany „Sopelkowe nutki spod Bramy Wojanowskiej”.

Grać będzie zespół w składzie: Katarzyna Pudełko (flet), Jadwiga Tomczyńska (harfa), Jacek Jaguś (gitara), Jakub Nyc  (instrumenty perkusyjne), Robert Wróblewski (fortepian). Prowadzący spotkanie Dominika Łukasiewicz i Krzysztof Rogacewicz wraz z muzykami szukać będą muzyki w zgiełku miasta – wśród dźwięków tramwajów, pociągów, samochodów i spieszących się ludzi. Zapowiada się niezła zabawa.     
     
Uwaga! Dla czytelników „Nowin Jeleniogórskich” mamy trzy dwuosobowe zaproszeni na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 6 lutego, po godz. 14.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich” z najnowszym wydaniem „Nowin z Filharmonii”. Zapraszamy!

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.