Świąteczny koncert charytatywny

Świąteczny koncert charytatywny

W czwartek, 19 grudnia, o godz. 19.30 w jeleniogórskim Kościele Łaski w koncercie charytatywnym wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Maciej Miecznikowski, Katarzyna Jamróz, Przemysław Branny, Konrad Mastyło. Zapowiada się znakomity muzyczny wieczór w nastroju bożonarodzeniowym.

Po raz kolejny w Kościele Łaski rozbrzmiewać będzie koncert świąteczny, który nie tylko ogrzewa serca publiczności, ale ma wymiar konkretnej pomocy materialnej dla Domu Dziecka NADZIEJA w Jeleniej Górze!

 

Charytatywny koncert PODZIEL SIĘ, tuż przed Bożym Narodzeniem, od kilku lat organizuje jeleniogórska Agencja Koncertowo - Wydawnicza Solo. Biletem wstępu na koncert jest podarek - paczka ze środkami pielęgnacyjnymi, chemicznymi, słodyczami i odżywkami, zupkami dla niemowląt i dzieci starszych. Organizatorzy nie określają wartości paczki. Każdy dzieli się tym, czym może. Paczki można zostawiać do 18 grudnia w siedzibie Agencji Solo przy ul. Ogińskiego 2f na Zabobrzu lub w punkcie pielgrzymkowym przy Kościele Łaski. Podarki można zamienić na zaproszenie na koncert także przed samym koncertem. To od nas zależy, jaki wymiar charytatywny będzie miało świąteczne muzykowanie i śpiewanie w Kościele Łaski.

 

Tradycyjnie, w koncercie charytatywnym „Podziel się” udział wezmą dzieci z Domu Dziecka „Nadzieja”.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.