Sylwester pod Ratuszem

Sylwester pod Ratuszem

Kto jeszcze nie ma planów na najgorętszą noc tego roku, powinien skorzystać z atrakcyjnej oferty spędzenia tradycyjnego Sylwestra na jeleniogórskim Placu Ratuszowym. Organizatorzy i partnerzy imprezy dofinansowanej przez Miasto Jelenia Góra obiecują szampańską zabawę w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce i w ciekawej oprawie. Początek o godzinie 22.

Najpierw na sylwestrowej scenie zatańczą dziewczęta z Dance Studio SDS, przy konsoli pojawi się DJ Camilla z Kowar. Występowała na najlepszych festiwalach muzyki klubowej i elektronicznej, w tym Electro City. DJ Camillę zobaczymy przed i po koncercie jednego z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej Poparzeni Kawą Trzy. Grupa została założona z inicjatywy znanych dziennikarzy Radia Zet i RMF FM w 2005 roku na...konferencjach prasowych w Sejmie. Autorem większości tekstów jest Rafał Bryndal. W siedmioosobowym zespole grają i śpiewają m. in. Wojciech Jagielski i Jarosław Kret. Poparzeni Kawą Trzy pierwszą płytę „Musculus Cremaster” wydali w 2011 roku. W tym samym roku zdobyli nagrodę dzienikarzy w koncercie TOP Trendy. Kapela startowała w konkursie na polski przebój Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Piosenkę zakwalifikowano do finałowej dziesiątki.

W grudniu 2013 roku ukazał się drugi album studyjny zatytułowany „Wezmę Cię”. W maju 2014 roku zespół ponownie wystąpił na festiwalu TOP Trendy. Był nominowany w konkursie „Największe Przeboje Roku”. Największe hity Poparzonych Kawą Trzy to utwory „Byłaś dla mnie wszystkim” i „Kawałek do tańca”.

O północy 31 grudnia pod Ratuszem zaplanowano kolorowy i głośny pokaz sztucznych ogni. Po fajerwerkach sylwestrowa zabawa potrwa do godziny pierwszej Nowego Roku. 

sylwester2016jg.jpg

Komentarze (1)

The Best

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.