Sylwester w rynku i restauracjach

Sylwester w rynku i restauracjach

Jeleniogórzanie, którzy przyjdą w noc sylwestrową na plac Ratuszowy, będą mogli ogrzać się w pobliskich pubach i restauracjach. Mają one być czynne aż do zakończenia imprezy.

- Chciałbym, aby nie była to impreza tylko miejska, aby restauratorzy się do niej włączyli. Mówiąc krótko, skorzystali na tym. Ja też chciałbym, aby jeleniogórzanie nie marzli, by mieli gdzie wejść i usiąść – mówił prezydent Marcin Zawiła. W piątek spotkał się z restauratorami i nakłaniał ich, żeby lokale w centrum były otwarte aż do zakończenia imprezy czyli do godz. 1. Zdecydowana większość restauratorów przychylnie zapatruje się na tę propozycję.

Sylwester rozpocznie się o godz. 22.30 koncertem zespołu Babylon. - Powstał przy Studio Hit w 1999 r. i bardzo szybko zdobył duże uznanie publiczności – czytamy w zapowiedzi imprezy. - Show, na który składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy Boney M obejrzała już publiczność w kilkuset miastach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Chorwacji. Koncerty zespołu to nie tylko muzyka, ale także własne efekty pirotechniczne i znakomity kontakt z publicznością. Gwiazdą koncertu jest niewątpliwie Amal - połykacz ogni. Zapierające dech w piersiach wulkany ognia, przypalanie płomieniami - wszystko to w rytm muzyki, rozgrzewa publiczność i doskonale oddaje atmosferę Złotych Lat 70'.

O godz. 23.30 rozpocznie się koncert grupy Jambo Africa. Ma to być porywający show „składający się z największych przebojów Africa Simone, Saragossa Band, Goombay Dance Band, Papa Wemba z elementami afrykańskiej muzyki etnicznej. Jambo Africa to jedyny w Polsce zespół, w którym występują wyłącznie czarnoskórzy wykonawcy”.

Tuż przed północą życzenia zgromadzonym złoży prezydent Marcin Zawiła. Później na scenie znowu występować będzie Jambo Afica. Zakończeie imprezy zaplanowano na godz. 0.45.

Zdjęcie - ubiegłoroczny Sylwester.

Komentarze (3)

Nowy pan prezydent dwoi się i troi, załatwia i organizuje, a dział promocji siedzi, czeka i nawet nie pofatyguje się dać listę tych lokali do wiadomości publicznej- ale czego się spodziewać, jak przez 4 lata nikt takich rzeczy nie oczekiwał...a może nie są zainteresowani tematem?

Jak to fajnie uszczęśliwiać wydając garściami nasze pieniądze.

Zgadzam sie z moim przedmówcą dział promocji w naszym mieście istnieje tylko na etacie w ratuszu pani kier. interesuje sie tylko pabem pod ratuszem i przesiadywaniem w babie "metafora"oraz "branie kasy za nic promowanie"inne miejsze miejscowości sa bardziej promowane niż jelenia.Raz nawet spotkałem byłego prezydenta i zadałem mu pytanie dlaczego tak słabo promuje się miasto "zrobił mi mały wykład że jest to nie prawda" ... wiec dalej chyba tak będzie. Wesołych świąt

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.