Tajemnicza śmierć starszej kobiety

Mieszkanka Kotlisk koło Lwówka Śląskiego została znaleziona w wodzie na żwirowni w Rakowicach Wielkich. Kobieta miała 72 lata.

Ciało w wodzie zauważyła przypadkowa osoba, która powiadomiła policjantów i strażaków. Było to we wtorek. - Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 12 – informuje Mariusz Mróz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim. - To mieszkanka Kotlisk.

Nie wiadomo, co mogło być przyczyną utonięcia starszej kobiety. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kobiety od rana szukała rodzina. Wątpliwe jest, aby starsza pani chciała skorzystać z kąpieli w zbiorniku żwirowi. Bardziej prawdopodobne, że szła brzegiem, poślizgnęła się i wpadła do wody.

W Rakowicach koło Lwówka Śląskiego jest bardzo dużo podobnych zbiorników, na większości z nich wydobywa się kruszywo. Kąpiel na nich jest zabroniona. Jak mówią strażacy, ciało kobiety leżało w wodzie, blisko brzegu. Obecnie trwają oględziny miejsca zdarzenia, a dokładne przyczyny utonięcia kobiety wyjaśniają lwóweccy policjanci.
 

Komentarze (2)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.