W bibliotece Nostalgiczno – Rozrywkowa Noc Filmowa

W bibliotece Nostalgiczno – Rozrywkowa Noc Filmowa

3 czerwca w całej Polsce organizowana jest Noc Bibliotek. Do ogólnopolskiej akcji włącza się również jeleniogórska Książnica Karkonoska, która z tej okazji organizuje Nostalgiczno - Rozrywkową Noc Filmową. Inpreza rozpoiczbie się w sobotę, 3 czerwca 2017 o godz. 19.00 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27. Dodatkowo na Czytelników, którzy odwiedzą główną wypożyczalnię  i czytelnię między 18.00 a 20.00 czeka miła niespodzianka. 

Nostalgiczno - Rozrywkową Noc Filmową w bibliotece wypełni pokaz filmów archiwalnych z wydarzeń artystycznych w Jeleniej Górze, jakie miały miejsce w latach osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, a nawet wcześniej.
Będzie okazja by zobaczyć reportaże z pierwszych Międzynarodowych Festiwali Teatrów Ulicznych, ważnych jubileuszy instytucji artystycznych, wernisaży, spotkań z twórcami, a także relacje z różnych imprez kulturalnych i lokalnych wydarzeń. Będzie to też przyczynek do przypomnienia ludzi, którzy współtworzyli kulturę naszego miasta, i których już z nami nie ma. Znakomita okazja do spotkania i wspomnień. Prezentowane będą materiały filmowe z wydarzeń Biura Wystaw Artystycznych, Teatru Norwida, Teatru Animacji, Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Książnicy Karkonoskiej autorstwa m.in. Grzegorza Pakulskiego, Henryka Szoki, Andrzeja Szpaka, Zbigniewa Dygdałowicza.  

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.