W sztabie M. Zawiły sympatyczna atmosfera

W sztabie M. Zawiły sympatyczna atmosfera

W sztabie wyborczym Marcina Zawiły, jak wielu miejscach zapewne, pewne zaskoczenie pierwszymi wynikami sondaży dającymi w dzisiejszych wyborach wygraną PiS-owi. Ale telewizyjne doniesienie nie zakłócają sympatycznej atmosfery. Kandydat na prezydenta, kadnydaci na radnych i sympatycy komitetu Razem Zmieniamy Jelenią Górę oczekują na pierwsze sygnały z obwodowych komisji wyborczych w mieście.

Jeszcze wieczór wyborczy na dobre sie nie rozpoczął, a już M. Zawiła dostał pierwsze brawa. Było to przy okazji podziękowań złożonych przez przedstawicieli samorządów studenckich jeleniogórskich uczelni wyższych. Żacy podziękowali za pomoc i wsparcie w organizacji Wielkich Otrzęsin Jeleniej Góry - OLD SCHOOL EDITION.

 

Tymczasem pierwsze nieoficjalne dane napływające z obwodów do głosowania mówią, że M. Zawiła zdobył największą ilość głosów w obwodzie w Goduszynie oraz w obwodach zamkniętych: domu pomocy społecznej "Pogodna Jesień", w szpitalu i areszcie śledczym.

IMG_0173.JPG
IMG_0175.JPG
IMG_0179.JPG
IMG_0180.JPG
IMG_0181.JPG
IMG_0184.JPG
IMG_0191.JPG
IMG_0192.JPG
IMG_0199.JPG
IMG_0200.JPG
IMG_0207.JPG
IMG_0208.JPG
IMG_0210.JPG
IMG_0215.JPG
IMG_0217.JPG
IMG_0220.JPG
IMG_0224.JPG
IMG_0232.JPG
IMG_0237.JPG
IMG_0239.JPG
IMG_0242.JPG

Komentarze (13)

tak trzymać - wygra!!!!

W areszcie śledczym już wygrał

W areszcie śledczym już wygrał

Nasz prezydent ma wąsy jak przód lokomotywy. Spycha wszystkich pachołków Rosji z PiSiorkami :D

Nasz prezydent ma wąsy jak przód lokomotywy. Spycha wszystkich pachołków Rosji z PiSiorkami :D

Twardy elektorat domy pomocy społecznej ,za staruszkow głosują opiekunki ,trzeba podziękować za ocieplenie .

Panie Zawiła skoro Pan twierdzi, że dba Pan o miasto, to prosze nastepnym razem nie rzucac petow na ulicę. Wiem, że to drobiazg, ale chyba świadczy o pewnej kulturze...

co to bedzie ,co to bedzie? Antoni wyniucha zamach i fafalik z tych Cieplic bedzie szukal trotylu, Jaro-Jaro stanie na stoleczku, pokaze paluszkiem na M.Zawile i co uslyszymy? Wszyscy musicie odejsc z miasta!!!!! faflik z tych Cieplic jaka jest wyższośc latania nad jeżdżeniem? moze jakas zrzuta dla faflika z tych Cieplic na tani przelot kosmodromem Bajkonur na księżyc,bo nikt nie uwierzy ,ze autem tam pojedzie?

No tak o ile atmosfera ze Stolarczykiem i Wierską może być sympatyczna

Nie wiedziałem że w Jeleniej Górze mieszka sporo frajerów. Szykujcie się na kolejną podwyższkę pensji dla pana prezydenta.

Co te nowiny tak za ekipą Zawiły?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.