Walkowiak w odstawkę?

Walkowiak w odstawkę?

W regionie zgorzelecko-bogatyńskim zahuczało od plotek na temat zmian w Elektrowni Turów. Dotychczasowego, wieloletniego dyrektora oddziału,  Romana Walkowiaka, ma zastąpić Artur Kin, związany dotąd z elektrownią w Puławach.

Sytuacja jest napięta, bo PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. nie podała jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie zmian, a dyrektor Walkowiak choruje. Sprawę komplikuje kwestia samorządowa. R. Walkowiak jest radnym Rady Powiatu Zgorzeleckiego, a zgodę na jego ewentualne zwolnienie powinna wydać właśnie rada. Być może jednak w grę wchodzi przesunięcie, a nie zwolnienie.

Więcej informacji podamy wkrótce.

Komentarze (7)

A co mnie obchodzi jakiś dyrektor oddziału?

Odstawić burmistrza Sokolińskiego ze Szklarskiej Poręby. Facet nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem. Dlaczego nie chce się wypowiedzieć, czy zatrudniał ludzi na czarno w swojej księgarni, Brak mu odwagi?

Burmistrz Sokoliński ma kompleks Brożka.

Schetyna-Protasiewicz

Widzisz Errror twój nick jest jak najbardziej właściwy bo ... jesteś. Ten facet i ta elektrownia zabezpiecza 1/5 naszego pięknego kraju w prąd, w tym do twojego pożal się Boże PC-eta i raczej kto tam rządzi jest bardziej istotne niż nawet kto bedzie czy jest burmistrzem w Szklarskiej P. Proponuje się bardziej zastanowić nim coś się napisze.

Do No Errror. Chcesz powiedzieć, że jak zwolnią jakiegoś mało znaczącego dyrektora oddziału, to w naszym pięknym kraju zabraknie prądu?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.