Wybił ukochanej dwa zęby

21-latek pobił swoją konkubinę. Kobieta nie chce złożyć zawiadomienia o przestępstwie, jednak jej ukochany i tak trafi do aresztu, bo ma wyrok za rozbój.

- Pomiędzy 19-letnią kobietą a jej 21-letnim partnerem doszło do awantury. Sprawca w nerwach uderzył ją w twarz i wybił dwa zęby, po czym uciekł z mieszkania – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Było to wczoraj w jednym z mieszkań w gminie Jeżów Sudecki.

Policjanci przyjechali na miejsce, ale mężczyzny już nie było, uciekł z domu. Zatrzymali go trochę później: ukrył się przy rzece. Co prawda podał im fałszywe dane, ale kłamstwo szybko wyszło na jaw. Mężczyzna miał przy sobie dowód osobisty i policjanci zweryfikowali jego tożsamość.

- Okazało się, że był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy więzienia za rozbój – mówi E. Bagrowska.

Damski bokser był pijany: badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia, potem zostanie przekazany do aresztu śledczego. Pobicie ukochanej ujdzie mu na sucho: kobieta nie złożyła zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na jej szkodę i nie życzy sobie, aby mężczyzna poniósł za to jakiekolwiek konsekwencje.

Komentarze (7)

Po co ma składać donos, żeby wybył następne zęby, g****a baba.

Ona i tak go kooooocha :D Ale się wzruszyłem tą prawdziwą miłością!!!

Jesce tloske sembuff sostso,ale to na pozniej

Pierwszy komentarz wygrał te zawody jak dla mnie!!

Nie pierwszy a ten, który zaczyna się od słów Jesce tloske

Po pierwsze: po co pisac taki idiotyczny artykul!? w tym chorym, zapijaczonym kraju, gdzie 99% populacji biega do kosciola a potem sie nachla i rozrabia to normalka. A po drugie? chca sie zaliczac do UE, garsciami zgarniaja dotacje z Unii, uwazaja sie za narod intelektualny, elokwentny i po prostu fajny. A to wszystko gowno prawda. To wielka banda pijakow, zlodziei i rozbojnikow, ktorzy nie maja pojecia o tym, jak mozna fajnie zyc bez alkoholu!

A dzieciaczka jeszcze sobie nie zrobili?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.