Wygrana siatkarzy KS-u

Po komplecie porażek w pierwszej części sezonu zasadniczego w ZINA III lidze mężczyzn zespół Klubu Siatkarskiego miał wreszcie powody do radości. W minioną sobotę, 12 grudnia, w zabobrzańskiej hali SP nr 11 outsiderzy grupy A z Jeleniej Góry zwyciężyli 3:1 wyżej notowany klub Sudety z Kamiennej Góry.

Dwa pierwsze sety gospodarze wygrali 25:23. Trzecia odsłona była na korzyść gości 26:24. Czwartego seta siatkarze KS-u zakończyli wynikiem 25:23.

W ZINA III lidze kobiet nadal nie wiedzie się młodym zawodniczkom Integracyjnego Klubu Sportowego. Jeleniogórzanki mają na koncie cztery porażki, w setach 1:12. Podopieczne trenera Andrzeja Kołaczyka były bezradne w Miliczu w sobotnim spotkaniu z MUKS-em Ziemia Milicka. Drużyna IKS-u przegrała w trzech setach do 10, 11 i 17 punktów.