XIII Rowerowy Rajd Retro Orle-Jizerka już 28 lipca

XIII Rowerowy Rajd Retro Orle-Jizerka już 28 lipca

XIII Rowerowy Rajd Retro 2018 wystartuję w sobotę, 28 lipca, o godz. 09.00 ze Stacji Turystycznej ORLE w Górach Izerskich. Meta o godz. 13.00 na Festynie Św. Anny w czeskiej Jizerce.

Przejazd części trasy z Harrachova do Korenova – koleją. W Korenovie - zwiedzanie Muzeum Kolei Zębatej. Organizatorzy proszą o zabranie koron czeskich na bilety kolejowe i do muzeum. Impreza dla rowerzystów indywidualnych i klubów rowerowy. Za retro uważane są rowery zabytkowe, których od lat nikt już nie produkuje... Turystom na rowerach współczesnych proponujemy asystowanie rowerzystom retro w czasie rajdu.

Komentarze (1)

Szkoda w tym wszystkim że zrobiono kolejny przekręt z ludźmi. Dzięki jednemu panu Jakuszyce było stolicą narciarstwa biegowego w Polsce, pogoniono ich i zamiast luksusowego ośrodka nie będzie kompletnie NIC. Szybkim tempem rozebrano czyjś dorobek, stare budy itd. i na tym jakiekolwiek prace zakończono. Mija półmetek lata, wolnym tempem nadchodzi zima a na placu budowy nie ma nikogo. Czy sportowcy, amatorzy narciarstwa biegowego zostali oszukani? sądząc po przekrętach obecnych władz nie zdziwiłabym się.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.