Za szybko

48 kierowców na 90 skontrolowanych pojazdów zostało wczoraj ukaranych za przekroczenie prędkości w czasie policyjnej akcji „Bus”.

Kontrola autobusów i wszelkich innych pojazdów przeznaczonych do przewozu osób trwała przez cały dzień. W tym czasie policjanci skupili się przede wszystkim na sprawdzeniu stanu technicznego samochodów oraz stanu trzeźwości kierujących nimi osób. Funkcjonariusze przyjrzeli się nieprawidłowościom w wykonywaniu usług transportowych nie tylko przez prywatnych przewoźników, ale także komunikację miejską, międzymiastową i państwową. I tak zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych. Dostrzegli także, że 23 kierujących ciężarówkami, 4 autobusami i 8 busami przekroczyło dozwoloną prędkość.

Komentarze (6)

...... przyjrzeli sie ....."....dostrzegli takze ze 23 kierujacych......"- no i jakie wnioski wyciagneli po tym dostrzezeniu, po przyjrzeniu sie -- kto to pisze takie teksty do licha , czytac sie nie da - do szkoly, na korepetycje albo skonczyc to udawanie dziennikarza- albo przyjrzec sie gramatyce jezyka polskiego moze cos sie dostrzeze

...To juz staje sie smieszne, czytac takie teksty

To jest ustawiczne uprawianie dziennikarskiej grafomanii na najniższym poziomie.
I jeszcze publiczne obnoszenie się z tym. I nie ma żadnego odpowiednika Wołodyjowskiego w NJ. który by skutecznie powiedział - Kończ waść - wstudu oszczędź.

Aristo.Coś Ci się popitoliło z tym Wołodyjowskim.Poczytaj "Trylogię" i spróbuj zrozumieć te słowa które zacytowałeś. To nie czytający mają je powiedzieć ,ino "dziennikarze".

ino "dziennikarze. A nie ma tam naczelnego w całych tych NJ?

Co nie zmienia faktu ,że to nie są słowa Wołodyjowskiego.No dobra ,już się nie będę czepiał.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.