Zdrowa Polska Noc Kabaretowa

Zdrowa Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa rozbłyśnie gwiazdami w Zgorzelcu. W piątek, 13 lutego, o godz. 19.00 w hali PGE TURÓW ARENA wystąpią mistrzowie rozśmieszania. W niemal czterogodzinnym show udział wezmą Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny i Kabaret Skeczów Męczących. 

Zgodnie z dewizą, że śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Ma być jeszcze jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym poziomie artystycznym.

Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka. U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach – zapowiadają twórcy programu.

Bilety: www.kabaretowebilety.pl i www.biletynakabarety.pl

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na tę właśnie Polską Noc Kabaretową w Zgorzelcu. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na nasz redakcyjny numer 757524781 we wtorek, 10 lutego, po godz. 13.00. Zapraszamy! 

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.