Zima z Kompasem Górskim – konkurs rozstrzygnięty!

Zima z Kompasem Górskim – konkurs rozstrzygnięty!

Wiosna w kalendarzu, najwyższy więc czas na rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Zima z Kompasem Górskim”, zorganizowanego wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję.

Do końca lutego czekaliśmy na oryginalne, pamiątkowe zdjęcia z zimowym wydaniem „Kompasu Górskiego” wykonane przez Czytelników naszego specjalnego przewodnika turystycznego. Ogromną radość sprawiły nam fotografie docierające z różnych stron Polski, od miszkańców naszego regionu i osób, które w ostatnich miesiącach wypoczywały w naszych górach.

Konkursowe jury postanowiło nagrodzić czwórkę autorów zgłoszonych prac. Nagrodę główną – 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu Jelenia Struga Medical Spa w Kowarach - otrzymuje Agnieszka Forysiak ze Stargardu, za zdjęcie zatytułowane „Sowia Kraina”, które publikujemy poniżej. Konkursowe wyróżnienia i nagrody rzeczowe od partnerów „Kompasu Górskiego” otrzymują również: Hanna Krzyżaniak Windyga, Izabela Klejdysz oraz Mateusz Bułat. Laureatom konkursu gratulujemy!

Agnieszka Forysiak - I nagroda.jpg