Znany jeleniogórski zespół szuka wokalisty

Znany jeleniogórski zespół szuka wokalisty

Trzeba umieć śpiewać, lubić podróże i... nie zawsze komfortowe warunki. To główne oczekiwania znanego jeleniogórskiego zespołu Leniwiec, który chce uzupełnić skład.

„Leniwce” poszukują wokalisty bądź wokalistki. – Oferujemy fajne koncerty, od malutkich klubów po Woodstock, super salę prób – wymienia lider Leniwca Zbigniew Muczyński. – Akceptujemy również wariatów – dodaje z uśmiechem.

Kandydat, jak wspomnieliśmy, musi umieć śpiewać. – Koniecznie trzeba „jarać się” muzyką, najlepiej taką, jaką my się „jaramy” - dodaje „Mucha”. – A jakby wokalista dodatkowo grał np. na klawiszach albo instrumencie dętym, to już by był odjazd.
Najlepiej, gdyby mieszkał w Jeleniej Górze bądź gdzieś w okolicy, choć to nie warunek.
Leniwiec to znany jeleniogórski zespół rockowy z bogatym cv: 24 lata na scenie (od 1994 roku), ponad 700 zagranych koncertów w 9 krajach Europy, występy na licznych festiwalach m.in. na Przystanku Woodstock (duża scena plus 3 razy scena Viva Kultura), w Jarocinie, koncert w TVP i TVP Polonia, 7 wydanych płyt, prawie 3 mln odtworzeń kanału na YouTube.
Zainteresowani mogą kontaktować się droga mailową: leniwiec77@yahoo.pl. 

Komentarze (7)

ciekawe fajny muzyki nazwa „jaramy”

ciekawe fajny polszczyzna....

Jak grali w TVP, to znaczy, że już są straceni! Bojkot!

chłopaku janka to chyba ty jesteś stracony, już od urodzenia..Nie miał co ojciec robić i ciebie zrobił niepotrzebnie.

To ty jesteś ten czesław, którego gwałcili w podstawówce? Koledzy mówili: taki był słaby, płakał... Żal nam go było, płakaliśmy razem z nim, gwałciliśmy i płakaliśmy...

Fajna ekipa. Zgłosił bym się, tylko śpiewać nie potrafię

No, pisać też nie za bardzo.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.