Zobacz. Może to tobie ukradli te rzeczy?

FOT. Policja Jelenia Góra

Policjanci jeleniogórscy publikują zdjęcie ukradzionych przedmiotów i apelują o zgłaszanie się właścicieli.

Jeleniogórscy policjanci odzyskali przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa na terenie Jeleniej Góry lub powiatu karkonoskiego.

Osoby, które rozpoznają swoje mienie proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze pod numerami telefonów 47 873 1377, 47 873 1326.

Zobacz. Może to tobie ukradli te rzeczy?

Komentarze (1)

Taaa ..., pan Rydzyk uznał wcześniej, że stare, ludowe porzekadło powinno brzmieć: "Na złodzieju czapka ... karakułowa" i robił wszystko bez obaw o jakiekolwiek oskarżenia, czuł się całkowicie bezkarnie. Tymczasem to ludowe porzekadło w wersji oryginalnej brzmi: "Na złodzieju czapka ... gore !". Teraz rzeczywiście przysłowiowa czapka zaczęła płonąć, gdyż Don Tadeo rozsyła wici wszędzie, gdzie tylko to możliwe aby ratowano go z opresji. Prawo powinno być przestrzegane przez wszystkich, dotyczy to także oćca z Torunia, który sądził, że mając wsparcie PiS, może pozwalać sobie na malwersacje w majestacie prawa i sprawiedliwości i nikomu nic do tego. Cóż, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka .

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.