Ogłoszenia i przetargi UM - 2012-04-24

Załączone dokumenty: 

Komentarze (2)

Na temat przetargu , ktf3ry się nie odbył, bo żaden z 2 onefertf3w nie spełnił warunkf3w, dodam dzisiaj : domyślać się można, dlaczego prezes Jakubasik dosolił naszemu Stowarzyszeniu zaporowy " czynsz do płacenia dla Zieleni : z vat ok.18.000,- zl miesięcznie ( Miasto tego samego czynszu płaciło do Zieleni miesięcznie 4.000,-zl) gdybyśmy to my wygrali przetarg.Otf3ż drugim onefertem okazał się (nazwa firmy absolutnie nic nikomu dotąd nie mf3wiła) szef ochrony z ktf3rą umowę na ochronę obiektu ma . Zieleń , czyli prezes Jakubasik . Jasne, że każdy może wziąć udział w przetargu, ale firma drugiego oneferta nigdy dotąd nie miała nic absolutnie wspf3lnego ze zwierzętami, oprf3cz .być może czyichś nostalgicznych wspomnień o tym, jaką można robić kasę na krzywdzeniu bezdomnych zwierząt ..Bo można, zapewniam ! Gdy z otrzymywanych na zwierzęta pieniędzy nic się im nie daje. Ani jedzenia, ani leczenia, ani należytej opieki. Widać to było w latach 2002-2006, gdy kierownik R.Rajewski (zatrudniany przez Zieleń , ktf3ra była wtedy zarządcą schroniska) co miesiąc przedstawiał Zieleni faktury opiewające na kilka tys. zł. miesięcznie (bez zastrzeżeń zatwierdzane), a budynek i zwierzęta .Wszyscy w 2006 za sprawą nagrań TKK widzieliśmy co otrzymywały zwierzęta od zarządzającej schroniskiem Zieleni ..Psy zachudzone, taplające się we własnych odchodach, schorowane, umierające, pozostawione bez opieki i pomocy Nagrania i fotografie mam do dzisiaj. Ku pamięci aby tamten koszmar nigdy już się nie powtf3rzył i aby zwierzęta już nigdy tak nie cierpiały tak jak wtedy gdy to Zieleń była ich opiekunem .Dzisiaj znf3w ta sama Zieleń stara się, jak widać, pomf3c przejąć opiekę nad schroniskiem swojej firmie ochroniarskiej .Wiem już teraz, że to stąd wobec nas te wszystkie dotychczasowe szykany ze strony prezesa Jakubasika aby nas zniechęcić, maksymalnie utrudnić funkcjonowanie schroniska ze szkodą dla zwierząt . Firma będąca drugim onefertem nigdy nie miała nic wspf3lnego ze zwierzętami, więc jakie ma wobec zwierząt w schronisku zamiary ? Może niech się najpierw wykaże wolontariatem wobec zwierząt, społecznym zaangażowaniem się w pomaganie bezdomnym zwierzętom ? Bo członkowie naszego Stowarzyszenia mają w tej kwestii całkiem niezły, wieloletni, społeczny, bezinteresowny dorobek .Czy wobec tego drugi onefert kierował się dobrem zwierząt, czy chęcią zarabiania na nich ?Czy czeka nas powtf3rka z rozrywki , a raczej ponowna tragedia zwierząt w kołobrzeskim schronisku, jeżeli kolejny przetarg wygra firma, ktf3ra ma więcej dotąd wspf3lnego z Zielenią , aniżeli ze zwierzętami ? Zieleń już się raz wykazała złą wolą wobec zwierząt i nigdy nie poczuła się do zrehabilitowania w tej mierze, do wynagrodzenia zwierzętom wyrządzonej im krzywdy i dotąd nieustannie stara się wszystkimi sposobami szkodzić zwierzętom w schronisku (przykłady znamy).

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.