Aktor znany z seriali „Słoneczny Partol” oraz „Nieustraszony” pojawi się na deskach jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida. Zagra w niemieckiej komedii szpiegowskiej „Ze Network”, do której zdjęcia kręcone będą między innymi w Goerlitz oraz w Jeleniej Górze. Także i Ty możesz zagrać w tym filmie, bowiem realizatorzy poszukują statystów.

Dzisiaj ( 5 sierpnia) z realizatorami serialu spotkał się Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry. – Producenci serialu stwierdzili, że Teatr im. Cypriana Kamila Norwida jest pod względem architektonicznym najciekawszym takim obiektem na Dolnym Śląsku – napisał Jerzy Łużniak na swoim FB.

Prezydent Jeleniej Góry spotkał się 5 sierpnia z realizatorami serialu „Ze Network”

Niedawno jeleniogórski obiekt przeszedł gruntowny remont co pewnie wpłynęło na decyzję, że tutaj będą kręcone sceny z serialu. Producenci brali pod uwagę inne europejskie teatry, ale ostatecznie ich wybór padł na Teatr im. Cypriana Kamila Norwida. Filmowców zobaczymy w naszym mieście między 12 sierpnia a 5 września. W tym czasie wnętrza Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zamienią się w plan filmowy.

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida okazał się najlepszy dla filmowców

Ze „Słonecznego patrolu” do „Ze Network”

David Michael Hasselhoff, amerykański aktor telewizyjny i filmowy, piosenkarz niemieckiego pochodzenia w nowym serialu zagra… samego siebie. „Ze Network” powstanie w koprodukcji serwisu streamingowego VOD TV Now wspólnie z CBS Studios.

Ośmioodcinkowy serial to intryga szpiegowska przeplatana czarnym humorem. Filmowy Hasselhoff przyjeżdża do Berlina Wschodniego, by zagrać na deskach teatru jedną z głównych ról. Na miejscu odkrywa, że nie chodzi wcale o prestiżowy teatr w Berlinie, lecz o ośrodek kultury na wschód od Berlina, w mieście Görlitz. Zostanie wplątany w międzynarodową intrygę. Jego śladem podążać będą zabójcy z czasów zimnej wojny. Szpiegowska komedia „Ze Network” realizowane jest przez Christian Alvarta i Sigi Kammla, którzy wspólnie pracowali nad serialem „Berlińskie psy”.

Szukają statystów. Stawka do 90 zł za dzień zdjęciowy

Przed mieszkańcami Jeleniej Góry i okolic stoi wyjątkowa okazja dołączenia do ekipy filmowej w roli statysty. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem https://form.jotform.com/seriale/fromularz-zgloszeniowy-jg

Stawka do 90 zł za dzień zdjęciowy. Mogą zgłaszać się kobiety i mężczyźni w wieku od 17 do 70 lat.

Gwiazda seriali

David Hasselhoff najbardziej znany jest z dwóch seriali. „Słoneczny patrol” o ratownikach wodnych i „Nieustraszony”, w którym partnerem był mu supersamochód – KITT. Obydwa przyniosły mu ogromną sławę. Wielu Niemców kojarzy Hasselhoffa z wyśpiewanym w 1989 na berlińskim murze hymnem na rzecz wolności „Looking for Freedom”, który tygodniami utrzymywał się w Niemczech na listach przebojów.

FOT. FB Jerzy Łużniak, wikipedia, East News

=

=

6 komentarzy

 1. Już Sebixy i Karyny szykują swoje latorośla w postaci Brajanków i Jessik do grania w filmie:)) Może w przyszłości zostaną gwiazdami a i 9 dyszek na broffca i fajki się przyda :)))

 2. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

  Pierwsza prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska wydała w czwartek dwa zarządzenia, które są odpowiedzią na niedawne orzeczenia unijnego Trybunału Sprawiedliwości.
  Pierwsze zarządzenie dotyczy spraw dyscyplinarnych sędziów. Drugie – innych spraw sędziowskich rozstrzyganych przez tę Izbę Dyscyplinarną. Obydwa są reakcją na niedawne orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE i ograniczają możliwość rozstrzygania spraw przez Izbę Dyscyplinarną.

  TSUE orzekł w lipcu, że Izba obsadzona z pomocą upolitycznionej Krajowej Rady Sądownictwa nie jest niezależna, a rozstrzyganie przez nią spraw dyscyplinarnych sędziów skutkuje naruszeniem prawa unijnego.

  Po wyroku unijnego Trybunału Małgorzata Manowska odmroziła jednak działalność dyscyplinarną Izby, twierdząc, że jest ona niezależna. Wtedy Bruksela postawiła Polsce ultimatum: albo do 16 sierpnia zastosuje się do decyzji TSUE, albo Komisja Europejska wystąpi o nałożenie kar na Polskę.

  KE oczekuje rozpoczęcia prac nad zmianą przepisów uznanych przez TSUE za sprzeczne z prawem unijnym, a także zamrożenia ID.

 3. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

  Donald Tusk głośno i dobitnie relacjach państwo – Kościół: – PiS i część hierarchów spowodowali, że wielu katolików czuje się w Polsce źle. Rolą Kościoła jest stać po stronie prześladowanych, słabszych, raczej z obywatelami, a nie z władzą. Czas skończyć z finansowaniem Kościoła przez państwo, najwyższa pora, by wierni wzięli za niego odpowiedzialność. Im mniej państwowych pieniędzy, tym lepiej dla prawdziwego Kościoła. Z całych sił będę pracował nad rozdziałem państwa i Kościoła. W szkołach, urzędach publicznych czy parlamencie na ścianach nie powinny wisieć krzyże.

 4. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

  Tych 240 prawicowych sejmowych ludzi żrąc się sami z sobą i nienawidząc każdy- każdego (mimo coniedzielnych mszy i łykania Hostii) doprowadza do biedy, upadłości i stat inflacyjnych 20 mln osób reszty społeczeństwa poprzez brak jakiegokolwiek zawiadywania tym krajem, brak koncepcji na gospodarkę, na jej finanse, na zdrowie, na naukę…240 przeciw 20 mln. Czy wam to nie daje do myślenia?

 5. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

  Afera mailowa Dworczyka i Morawieckiego. „Trzaskowski nie zna życia ludzi, człowiek elit i salonów. Duda to prezydent zatroskany życiem obywateli, odwiedził wszystkie powiaty, zna ludzi i ich problemy”. To wytyczne, jakie w decydującym momencie kampanii prezydenckiej miał kierować do współpracowników premier Mateusz Morawiecki. Z kolejnej wiadomości wynika jednak, że mimo tej strategii na półmetku kampanii PiS wciąż nie mógł znaleźć sposobu na kandydata KO.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Alina Gierak

502 499 336

Zgłoś za pomocą formularza.