Taką darmową reklamę chciałby mieć każdy samorząd. David Hasselhoff, gwiazda Słonecznego patrolu, pochwalił się w internecie zdjęciem z rowerowej wycieczki. Gdzie pojechał? Do Karpnik. Nie jest wykluczone, że wkrótce zamieści zdjęcia z Cieplic. Rozglądajcie się po deptaku.

Jeleniogórzanie dobrze znają trasę rowerową do Karpnik, i ją lubią, bo nie jest trudna a zapewnia malownicze widoki. – Living Large in Poland with ne TV Series! (Żyję pełnią życia w Polsce z nowym serialem) – napisał na Twitterze aktor, który zrobił sobie selfie pod tablicą przed wjazdem do Karpnik. Zdjęcie krąży po internecie i z pewnością fani aktora już szukają na mapie, gdzie jest ta wieś.

69-letni aktor przyjechał do Jeleniej Góry, gdzie gra główną rolę w niemieckim serialu „Ze Network”. Produkcja kręcona była między innymi w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida. Ma liczyć łącznie 8 odcinków i opowiadać o historii aktora, który zostaje zatrudniony w jednym z niemieckich teatrów. Z biegiem akcji okazuje się jednak, że wszystko jest międzynarodową intrygą, w której uczestniczą zabójcy z czasów zimnej wojny.

Internauci nie szczędzą żartobliwych komentarzy pod wpisem aktora:”Pamela też będzie?” – pytają „. „Siema wariacie, co ty tu robisz?” , „Przepraszamy za słabe warunki na drogach” – piszą między innymi.

Nie jest wykluczone, że aktora spotkamy w Cieplicach. Dzisiaj bowiem ( 6 września) ekipa filmowa przeniosła się do Cieplic. Zdjęcia kręcone będą w Pałacu Schaffgotschów.

Głównym bohaterem serialu jest amerykański aktor David Hasselhoff . Gra on samego siebie. Wybiera się w podróż do Niemiec, bo dostaje angaż jednym z teatrów i to staje się początkiem intrygi na międzynarodową skalę. Oprócz naszego miasta zdjęcia do serialu kręcone były w niemieckim Görlitz. Premiera serialu zaplanowana została na przyszły rok. Za jego realizację odpowiada niemiecki serwis streamingowy VOD TV Now wspólnie z CBS Studios.

Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak, zamieszczając na swoim FB zdjęcia z aktorem, zapowiedział, że wspólnie z Davidem Hasselhoffem planują niespodziankę związaną z najbliższym styczniowym finałem WOŚP w roku 2022.

FOT. Twitter David Hasselhoff. FB Jerzy Łużniak

1 Komentarz

  1. I teraz, ktokolwiek w Urzędzie Miasta zajmuje się promocją, powinien wykorzystać ten fakt do promowania JG jako bazy turystycznej. To nie Kalifornia, ale też jest za***iście.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.