Kobieta na ulicy przeglądała odzież, którą ukradła z jednym ze sklepów w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Wypatrzył ją operator miejskiego monitoringu. Została zatrzymana przez strażników miejskich i przekazana policji.

Do zdarzenia doszło 30 lipca. – Przed południem operator monitoringu miejskiego zaobserwował jak kobieta siedząca na murku przy ulicy Fortecznej przegląda odzież. I może nie było by w tym nic dziwnego, jednak osoba ta znana jest z wcześniejszych kradzieży sklepowych- opisuje rzecznik prasowy jeleniogórskiej straży miejskiej. Przybyli na miejsce strażnicy również znali kobietę z wcześniej podejmowanych wobec niej interwencji.

Jest to 37 letnia mieszkanka Jeleniej Góry. W rozmowie przyznała się, że ubrania pochodzą z kradzieży, jakiej dokonała w sklepach odzieżowych mieszących się w Galerii Nowy Rynek, a po metkach ustalono w których. Kobietę wraz ze skradzionymi rzeczami przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji w celu prowadzenia dalszych czynności procesowych.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.