Mężczyzna w jednej jeleniogórskich placówek bankowych na podstawie fałszywego oświadczenia o zatrudnieniu wyłudził kredyt w wysokości 4000 zł, którego do tej pory nie spłacił. Oszust wpadł w ręce policjantów.

Jak ustalili policjanci, mieszkaniec Bolesławca w 2015 roku w jednej z jeleniogórskich placówek bankowych na podstawie fałszywego oświadczenia o zatrudnieniu wyłudził kredyt w wysokości 4000 zł. W celu uzyskania gotówki mężczyzna złożył oświadczenie, że prowadzi własną firmę, co okazało się nieprawdą. 57-latek do tej pory nie spłacił zaciągniętego zadłużenia.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za oszustwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

3 komentarze

 1. PiS.Bolszewik.Czekista. Odpowiedź

  Ta władza gangsterów narodowo socjalistycznej pisbolszewickiej szajki małego kulawego hitlera kaczyńskiego panicznie boi się prawdy.

  Także o finale afery respiratorowa i licytacji komorniczej szmelcu od handlarza bronią wespół z gangsterami z Agencji Wywiadu.

  Mafijne państwo ***.

 2. PO jak podwyżki. Odpowiedź

  Ty czekista ty w tym szaleństwie nienawiści do POLSKI zrobiłeś z siebie błazna z którego się wszyscy śmieją. Nam pozostanie NA WIEKI Nasza Wielka Wspaniała Bogata Polska a tobie i tobie podobnym jedynie ZGNIŁY CZERWONY JAD ZGRYZOTA i NIENAWIŚĆ.

 3. PO jak podwyżki. Odpowiedź

  Jak będzie słychać wielki -HUK – i będziecie czuć wielki – SMRÓD- to będzie znaczyło, że CZEKISTA z NIENAWIŚCI PĘKŁ.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.