Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli krzaki ziela konopi indyjskich, metamfetaminę oraz zabroniony ustawą susz roślinny. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawcy grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz z Komisariatu I Policji w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz uprawę krzaków konopi indyjskich.

Policjanci ujawnili na posesji 28-latka 44 krzewy konopi indyjskich w różnym stadium wzrostu. Dodatkowo w jego pojeździe znajdowały się środki ochrony roślin i nawozy służące do pielęgnacji uprawy oraz marihuana i metamfetamina.

Teraz śledczy wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się handlem narkotykami.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

2 komentarze

  1. indicasativa.pl Odpowiedź

    Uprawa konopi (jakichkolwiek) nie powinna być regulowana przez przepisy bardziej niż inne uprawy. W wielu krajach osoby robiące to samo co bohater artykułu nie są traktowane jako przestępcy, lecz szanowani przedsiębiorcy przekazujący Państwu ogromne pieniądze z tytułu podatków. Na obecnym stanie prawnym (i mentalnym) zarabiają jedynie grupy przestępcze oraz współpracujący z nimi policjanci i politycy. Ludzie nie mogą dostać w aptekach swojego leku (w przypadku niektórych rozpoznań ratującego życie), krajowych upraw na potrzeby lecznicze nie ma (i pewnie długo nie będzie) a tych, którzy pomagają społeczeństwu, zamyka się w więzieniach.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.