To była niespokojna noc ( z 23 na 24 września) na jeleniogórskim Zabobrzu . Paliły się cztery osobowe auta. Policja i strażacy ustalają powody wybuchu ognia.

Mieszkańców osiedla po godz. 23.00 przebudziły syreny zastępów straży pożarnej , które jechały do płonących pojazdów na parkingu przy blokowym przy ul. Elsnera . Po dojeździe strażaków, okazało się, że jeden pojazd był całkowicie objęty ogniem . Z powodu silnie wiejącego tej nocy wiatru, ogień błyskawicznie przedostał się na trzy pozostałe pojazdy zaparkowane obok siebie . Pożar rozgorzał bardzo mocno, a silnie wiejący wiatr utrudniał strażakom akcję gaśniczą . Temperatura ognia była tak wysoka że topił się już nawet asfalt. Ogniem objęte były cztery auta: bmw, skoda, peugeot i toyota. Jedno z nich spłonęło doszczętnie, pozostałe zostały uszkodzone.

FOT. Łukasz Płocki

Samochody ugaszono, a policja i strażacy wyjaśniają okoliczności pożaru.

5 komentarzy

  1. siwy pajacu na gumie bierz miotłe i sprzątaj parking po swoim bmw, wielki gangsta co nie potrafi pisać ani czytać, widać nie nauczyła nic przygodna po której wypoczywałeś w szpitalu, ejjj ludzie widzieliście gangstera z kryształem w nosie co mieszka z mamusią hahhaaahha

    • baba z jutuba Odpowiedź

      przecież spaliła się doszczętnie skoda a nie bmw i to chyba skoda została podpalona. Chyba mylisz kompletnie osoby bo te bmw co zostało nadpalone to nie jest żadnego siwego !

  2. Ty pajacu to że ktoś mieszka z mama nie daje ci chamie powodów do wytykania palcem tym bardziej do drwin , bo nie każdy tak jak ty by oddał swoją matkę i trochę kultury nie nauczyli cie ej jak dzieckiem byłeś to napisz swój adres i w tedy zobaczyć będzie można czy taki cwany będziesz.
    A co do „Szpitala ” to panowie to że pajac na siał pomówień a stado baranów Poleciało za tym nie znając faktów To tylko świadczy o nich Nie zapominając przy tym że co się odwlecze to nie uciecze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.