To była niespokojna noc ( z 23 na 24 września) na jeleniogórskim Zabobrzu . Paliły się cztery osobowe auta. Policja i strażacy ustalają powody wybuchu ognia.

Mieszkańców osiedla po godz. 23.00 przebudziły syreny zastępów straży pożarnej , które jechały do płonących pojazdów na parkingu przy blokowym przy ul. Elsnera . Po dojeździe strażaków, okazało się, że jeden pojazd był całkowicie objęty ogniem . Z powodu silnie wiejącego tej nocy wiatru, ogień błyskawicznie przedostał się na trzy pozostałe pojazdy zaparkowane obok siebie . Pożar rozgorzał bardzo mocno, a silnie wiejący wiatr utrudniał strażakom akcję gaśniczą . Temperatura ognia była tak wysoka że topił się już nawet asfalt. Ogniem objęte były cztery auta: bmw, skoda, peugeot i toyota. Jedno z nich spłonęło doszczętnie, pozostałe zostały uszkodzone.

FOT. Łukasz Płocki

Samochody ugaszono, a policja i strażacy wyjaśniają okoliczności pożaru.

4 komentarze

  1. siwy pajacu na gumie bierz miotłe i sprzątaj parking po swoim bmw, wielki gangsta co nie potrafi pisać ani czytać, widać nie nauczyła nic przygodna po której wypoczywałeś w szpitalu, ejjj ludzie widzieliście gangstera z kryształem w nosie co mieszka z mamusią hahhaaahha

    • przecież spaliła się doszczętnie skoda a nie bmw i to chyba skoda została podpalona. Chyba mylisz kompletnie osoby bo te bmw co zostało nadpalone to nie jest żadnego siwego !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.