Niebezpieczne warunki w górach. Lepiej zrezygnować z wędrówek na szczyty

W Karkonoszach panują trudne warunki do wędrówek, szlaki są oblodzone i niebezpieczne. Karkonoski Park Narodowy i GOPR ostrzegają, prosimy o ostrożność, stosowanie odpowiedniego do warunków sprzętu lub rezygnację z wyjść w wyższe części gór. Większość tras w Karkonoszach jest całkowicie pokryta lodem. To sprawia, że wędrowanie po szlakach jest bardzo niebezpieczne, a bez odpowiedniego przygotowania … Czytaj dalej Niebezpieczne warunki w górach. Lepiej zrezygnować z wędrówek na szczyty