W pierwszym meczu III ligi piłkarze KS Karkonosze Jelenia Góra przegrali z TS Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 (do przerwy 0:0). Mecz, który zakończył się dzisiaj (7 sierpnia) o godz. 19.00 na stadionie przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze, stał na słabym poziomie.

Pierwszego gola strzelił dla gości Daniel Barbus (49 min). Kilka minut później wyrównał napastnik KS Karkonoszy Mateusz Czerwiński. Wynik meczu ustalił kapitan Gwarka Tarnowskie Góry Dawid Jarka, który w 56. min strzelił celnie rzut karny. Jeleniogórscy piłkarze mieli okazję wyrównać na 2:2, bowiem dogodną sytuację miał 21-letni Adrian Dąbrowski. Niestety, posłał piłkę nad poprzeczką. Kibice, piłkarze, trener jeleniogórskiej drużyny opuszczali dzisiaj stadion ze smutnymi minami.

Więcej o tym meczu, opiniach zawodników oraz trenera przeczytacie w najbliższych Nowinach Jeleniogórskich 10 sierpnia.