Nawet jeśli nie jesteście kolekcjonerami, to i tak warto pojawić się w najbliższą sobotę i niedzielę ( 25 i 26 września) na placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Na 48. Jarmark Staroci i Osobliwości zjadą się hobbyści z całej Polski.

Można będzie kupić tu stare meble, broń, cacka ze szkła i porcelany, książki, bibeloty i tysiące, znaczki, pocztówki, zabawki, patefony i mnóstwo innych rzeczy.

Wystawcy zajmą plac oraz przyległe uliczki. Przez dwa dni można wszystko oglądać, targować się, słuchać ciekawych historii, kupować, uzupełniać bądź wymieniać swoje zbiory. Jarmark Staroci i Osobliwości organizowany w Jeleniej Górze od 1973 roku, jest jedną z największych tego typu imprez w Polsce, na którą ściągają kolekcjonerzy z całej Europy.

Przy okazji będzie szansa na nauczenie się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie odbędzie się 26 września na placu Ratuszowym . Punkt szkoleń będzie działał od godz. 11. 00 do godz. 14. 00. Szkolenie polegać będzie na instruktażu teoretycznym i praktycznym z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z użyciem defibrylatora AED.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.