Jeleniogórscy policjanci poszukują 5-letniego Maksymiliana Szurę, podopiecznego jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze. Dziecko dzisiaj (18 października) rano, najprawdopodobniej zostało zabrane spod przedszkola przez matkę, która pozbawiona jest praw rodzicielskich.

Jak opisuje Edyta Bagrowska, rzeczniczka prasowa jeleniogórskiej policji, około godziny 7.45 wychowawczyni jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze odprowadzała dwójkę dzieci, w tym 5-letniego Maksymiliana do przedszkola przy ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze. Pod placówką najprawdopodobniej pojawiła się matka chłopca, która wykorzystała chwilową nieuwagę opiekunki i zabrała dziecko. Kobieta pozbawiona jest praw rodzicielskich.

Chłopiec ubrany był w granatową kurtkę, ciemne spodnie i buty oraz niebieską czapkę.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu chłopca proszone są o kontakt z Zespołem ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, tel. 47 87 313 04, funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego tel. 47 87 311 99, z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze –na numer telefonu 47 87 312 40 lub na numer alarmowy 112.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.