Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o uprawę ziela konopi oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi w różnych fazach wzrostu oraz marihuanę. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 4200 porcji handlowych.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że na terenie posesji w jednej z miejscowości powiatu karkonoskiego mieszkaniec zorganizował uprawę ziela konopi. Okazało się, że nielegalna uprawa znajdowała się na poddaszu budynku. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi indyjskich znajdujących się w różnych fazach wzrostu, jak również zabezpieczyli marihuanę, która ukryta była w różnych miejscach domu. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 4500 porcji handlowych.

29 latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, jak również ustalają czy mężczyzna nie zajmował się handlem środkami odurzającymi. Za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.