Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży sklepowych. Ma on na koncie co najmniej 8 takich czynów. Są to kradzieże w jeleniogórskich drogeriach. Jego łupem padły perfumy i kosmetyki o łącznej wartości blisko 1200 zł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w sierpniu br. dopuścił się serii kradzieży w jeleniogórskich drogeriach. Jego łupem padły perfumy i kosmetyki o łącznej wartości blisko 1200 złotych. Policjanci ustalili, że mężczyzna, przestępstw których ma na koncie co najmniej 8, dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszenia dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 36-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, w szczególności co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem. Teraz za kradzieże grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.