Niemiecka agencja Filmgesichter poszukuje statystów do produkcji serialu, który w wkrótce będzie realizowany w Görlitz dla nadawcy streamingowego RTL TV Now. Potrzeba 1500 osób na 1200 dni zdjęciowych. Nie muszą mieć doświadczenia, ale powinni spełniać określone warunki dotyczące wyglądu. Można zarobić od 96 euro.

Zdjęcia filmowe będą kręcone od połowy sierpnia do października, a indywidualne godziny statystowania w tym okresie są elastyczne. Statyści będą stanowić „tło codzienne” danej sceny bez konieczności uczenia się tekstów. Ze względów organizacyjno-planistyczych należy zgłoszenie wysyłać już TERAZ.

Serial „Torstraße 1“ rozgrywa się w latach 20. ubiegłego wieku, dlatego agencja zaangażuje osoby pasujące optycznie do tamtych czasów.

Wymagania wobec zainteresowanych osób:

Kobiety nie powinny mieć zbyt długich włosów, idealny jest styl na pazia lub bob albo włosy o długości do podbródka –bez farbowania/tonowania/pasemek/undercut. Osoby z długimi włosami, które chciałby wziąć udział, mają możliwość obcięcia włosów na ówczesną modę przez charakteryzatorów.

Kandydaci z opalenizną z solarium, sztucznymi paznokciami, piercingiem i/lub widocznym tatuażem nie będą mogli być zaangażowani do zdjęć w serialu.

Mężczyźni nie mogą mieć więcej niż 1,85 m wzrostu i muszą być bez zarostu. Brody nie są pożądane, za wyjątkiem starszych panów. Panowie chcący statystować powinni zadeklarować chęć obcięcia włosów przez charakteryzatorów zgodnie z ówczesną modą.

Poszukiwane są również osoby o twarzach naznaczonych życiem, wiek nie ma znaczenia.

Chętne osoby nie muszą być modelkami lub modelami, ani posiadać doświadczenia w statystowaniu.

Statystowanie będzie wynagradzane zwyczajową gażą dla statystów od 96 euro i dodatkami.

Kostiumy i fryzury dla każdej osoby statystującej będą przygotowywane przez charakteryzatorów i kostiumologów. Za strzyżenie włosów i przymiarki kostiumowe będą wypłacane dodatkowe wynagrodzenia.

Zgłoszenie bezpłatne online na stronie www.filmgesichter.de

Do wysłania zgłoszenia potrzeba 5 minut i 2-3 aktualnych zdjęć (na neutralnym najlepiej białym tle). Zapytania o udział w zdjęciach filmowych wraz z informacją o terminach zdjęć będą wysłane przez agencję e-mailem.

Koszty dojazdu na plan zdjęciowy nie będą zwracane.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.