Bolesławieccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży złotej bransoletki o wartości 1,8 tys. zł. Podejrzany pod pozorem zakupu biżuterii otrzymał wartościowy produkt jubilerski do obejrzenia, po czym wykorzystał moment nieuwagi sprzedawcy i w sposób zuchwały dokonał kradzieży tego przedmiotu. W toku prowadzonych czynności mundurowi wykazali związek mężczyzny również z kradzieżą elektronarzędzi. Zatrzymanemu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z bolesławieckiej komendy powiatowej na podstawie zapisu monitoringu i zebranych w toku pracy operacyjnej informacji wytypowali sprawcę zuchwałej kradzieży biżuterii. Podejrzewany o jej dokonanie 30-latek został zatrzymany na jednej z ulic miasta. To mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który czasowo przebywa na terenie powiatu bolesławieckiego.

Podejrzany pozorując chęć zakupu prezentu dla mamy w postaci złotej bransoletki, chciał dokładnie obejrzeć produkt jubilerski o wartości 1800 złotych. Gdy otrzymał go, wykorzystał moment chwilowej nieuwagi sprzedawcy i wybiegł z bransoletką ze sklepu. Następnie sprzedał wartościowy przedmiot zdobyty w wyniku przestępstwa.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zuchwałej kradzieży bransoletki i m.in. elektronarzędzi ze sklepu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

    Czy Sowite pensje Aparatczyków PIS w Izbie są warte Milionów lub Miliardów Euro. Jakby to przeliczyć na głowę to każda figura z tej Izby będzie nas kosztowała STRAT kilka Milionów Euro Miesięcznie.
    Kto za to ZAPŁACI?
    Czy możemy już wystawiać rachunki jako SPOŁECZEŃSTWO?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.