Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który bez żadnego powodu uszkodził szybę w jednym z jeleniogórskich autobusów komunikacji miejskiej. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 4000 zł.

Do zdarzenia doszło 27 września wieczorem w Jeleniej Górze. 26-latek, przechodząc obok jednego z autobusów komunikacji miejskiej, bez żadnego powodu uszkodził w nim szybę. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 4000 zł.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie wandala. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 26-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego dopuścił się tego czynu. Twierdził, że powodem mógł być wcześniej wypity alkohol.

Za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. Sprawa jest prosta,4 tys.na pokrycie szkody,plus 3 tys.kary za wandalizm.Przy następnym wybryku kara się podwoi.Ciekaw jestem ile czasu prosta sprawa zajmie wolnym sądą i jakie będą tego koszty,oraz kto je pokryje?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

Zgłoś za pomocą formularza.