Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami bójki, do której doszło w niedzielę (17.10) około godz. 3. 00 przed jednym z klubów w centrum Lubania. W wyniku zajścia śmierć poniósł młody mężczyzna.

Do zdarzenia doszło na terenie klubu nocnego przy ul. Spółdzielczej w Lubaniu. Fnkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, w którym śmierć poniósł młody mężczyzna.

„Prosimy o kontakt osoby, które były świadkami przedmiotowego zdarzenia bądź znają istotne dla sprawy okoliczności. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do osób, które przy użyciu telefonów komórkowych nagrały przedmiotowe zdarzenie o kontakt z policją pod nr telefonu 47 873 42 00 (oficer dyżurny ) lub bezpośrednio z Kierownikiem Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Lubaniu podkom. Jarosławem Rogólskim pod numerem telefonu 789 489 480. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona” – zwraca się z prośbą asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, Oficer Prasowy KPP Lubań.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Andrzej Buda

601 566 560

Zgłoś za pomocą formularza.