Kacper wygrał kolejne eliminacje Crossracing Cup

Bardzo dobrze radzi sobie dwunastoletni Kacper Mieszkowski w rozgrywanym w Czechach cyklu Crossracing Cup w jeździe na quadach.

Jeleniogórzanin wygrał IX eliminacje, choć nie obyło się bez kłopotów. W pierwszym biegu miał awarię – zgasł mu silnik i stracił 15 sekund. Dzięki determinacji i wytrwałości ukończył bieg na 3 pozycji! W drugim biegu nie popełnił już żadnego błędu i prowadził nieprzerwanie do końca wyścigu. Łącznie w obu biegach uzyskał najlepszy czas i wygrał te eliminacje. W obydwu biegach uzyskał najlepszy czas pierwszego okrążenia.

W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Czech Kacper traci zaledwie 10 pkt. do trzeciego zawodnika. Będzie miał szansę odrobić tę stratę, gdyż do końca pozostały jeszcze dwa starty: 2 i 16 września.