Klub Siatkarski JG – Ikar Legnica 0:3

Od czwartej z rzędu przegranej bez zdobytego seta rundę rewanżową sezonu zasadniczego w III lidze mężczyzn rozpoczęli zawodnicy jeleniogórskiego klubu.

W konfrontacji z faworyzowanym rywalem z Legnicy (3. miejsce w tabeli grupy A), w hali zabobrzańskiej SP nr 11 siatkarze KS – u potrafili ugrać tylko 16 i 13 punktów. W trzecim secie gospodarze pokazali się z lepszej strony, jednak to Ikar zakończył potyczkę zwycięsko po przewagach (30:28).

W pokonanej drużynie KS – u JG wystąpili Marcin Florkowski, Bartłomiej Świdziński, Jacek Wróbel, Marcin Lara, Jerzy Tabaka, Mateusz Dziedzic, Patryk Łotocki, Ernest Maćkało, Tomasz Idziak i Sławomir Łuka, libero Piotr Ring i W. Porczyk.