Przypadki spektakularnych spraw z udziałem nieletnich

Przypadki spektakularnych spraw z udziałem nieletnich

Przypadki spektakularnych spraw z udziałem nieletnich.

1. W styczniu 2009 roku w Jeleniej Górze na terenie jednej z placówek opiekuńczych pięciu nieletnich wychowanków w/w placówki w wieku od 13 do 17 lat działając wspólnie i w porozumieniu znęcali się fizycznie i moralnie nad innym wychowankiem tej samej placówki w ten sposób, że dokuczali mu, przezywali, oblewali zimną wodą pod prysznicem oraz – kiedy spał, oblewali substancją składającą się z pasty do zębów, pianki do golenia, śliny i moczu oraz samym moczem.

2. W lutym 2009 roku w Jeleniej Górze w jednym z Gimnazjów podczas trwania lekcji 14-sto letni uczeń naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusz publicznego w ten sposób, że na zwrócona mu uwagę, aby posprzątał swoja ławkę, podszedł do nauczyciela, a następnie chwytając go za ramiona, zaczął go mocno szarpać tym samym działając na jego szkodę.

3. W lutym 2009 roku w Jeleniej Górze na terenie jednej z placówek opiekuńczych 14-sto letni wychowanek w/w placówki usiłował dokonać rozboju na małoletnim wychowanku tej samej placówki w ten sposób, że podszedł do przebywającego w sali lekcyjnej nieletniego, a następnie chwytając go w pół podniósł go po czym przewieszając go za okno sali znajdującej się na pierwszym piętrze doprowadził go do stanu bezbronności żądając od niego papierosa słowami „ Mam Cię kurwa puścić? Dawaj papierosa…”, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na nadejście od strony budynku szkoły nauczyciela, czym naraził pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Komentarze (1)

100 pał dziennie na gołą dupe,kromka chleba,i kamieniołomy

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.