Sześć setów jeleniogórskiego UKS–u

W hali MOS–u rozegrano pierwszy z czterech zaplanowanych do grudnia tego roku turniejów siatkarskich wspieranych przez Miasto Jelenia Góra.

Drużyny chłopców walczyły systemem „każdy z każdym” w dwóch setach i bez względu na wynik. Z kompletem kompletu punktów w trzech meczach i sześciu zwycięskich setów (małe punkty 150:105), zwyciężyli siatkarze UKS–u Jelenia Góra. Kolejne miejsca zajęły zespoły pod nazwą Dream Team (4 pkt., w setach 4:2), Czarne Volley (2,2:4) i Skrzaty Przestworzy (0,0:6).

W najbliższą sobotę, 27 września od godz. 10.30, w hali sportowej ZST „Mechanik” w turnieju kobiet o Puchar Jeleniej Góry pod siatką zagrają: IKS Jelenia Góra, SMS Olimp Oborniki Śl., SL Salos RP Nowa Ruda, MGLKS Sobieski Oława, Limonki Wrocław i MDK Fabryczna Wrocław. Wstęp me mecze bezpłatny.