Areszt dla opiekunki

Zarzut kradzieży z użyciem przemocy i posłużeniu się niebezpiecznym narzędziem usłyszała jeleniogórzanka Irena S. Oskarżona jest o to, że pobiła siekierą starszego mężczyznę i ukradła mu 500 złotych.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia, a o sprawie szeroko pisaliśmy na łamach „Nowin Jeleniogórskich” (skrót artykułu znajduje się TUTAJ).

- W oparciu o zebrane w sprawie dowody przedstawiono zarzut opiekunce wymienionego mężczyzny - Irenie S. - informuje Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Kobieta nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Mimo tego, prokurator złożył wniosek o aresztowanie jej i sąd podzielił to stanowisko. Irena S. została aresztowana na 3 miesiące.

Jeśli zarzut się utrzyma, kobiecie grozi kara minimum 3 lat więzienia a maksymalnie 12 lat.
 

Komentarze (3)

Znam tą kobietę i dalej nie mogę uwierzyć że ona to zrobiła, tym bardziej że nie przyznała się do winy. Są moim zdaniem dwie możliwości albo to nie ona albo jej odbiło i miejsce dla niej jest w szpitalu a nie w areszcie. Liczę że prokuratura dokładnie wyjaśni okoliczności tej tragedi.

chyba sie kolega zapomnial troche i na dwoch portalach to samo wypisuje. nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze wypowiedz dalece odbiega od tematu:)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.