Bandzior zaatakował strażnika leśnego

Bandzior zaatakował strażnika leśnego

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze miejscowy Sąd Rejonowy tymczasowo aresztował sprawcę czynnej napaści na funkcjonariuszy Straży Leśnej, do jakiej doszło na terenie Gminy Stara Kamienica.

6 listopada 2020 roku patrol Straży Leśnej został powiadomiony, że w rejonie miejscowości Antoniów znajduje się mężczyzna, który pobił inną osobę. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusz ujawnili sprawcę, który trzymał w ręku metalowy pręt. Pomimo wezwania do jego odrzucenia, mężczyzna nie wykonał polecenia i zaatakował funkcjonariuszy usiłując zadać im ciosy trzymanym narzędziem oraz uderzając jednego ze Strażników Leśnych w rękę.

 

W celu obezwładnienia napastnika, funkcjonariusz Straży Leśnej oddał w jego kierunku strzał ze służbowej broni palnej, raniąc go w okolice uda. Mężczyźnie udzielono następnie pomocy medycznej, po czym został on przewieziony do szpitala.

Po ustaleniu, że stan zdrowia sprawcy pozwala na przeprowadzenie z jego udziałem czynności procesowych, przedstawiony mu został zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy publicznych w osobach Strażników Leśnych.

 

Po przesłuchaniu podejrzanego, skierowano do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze skuteczny wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy od dnia zatrzymania. Sprawca to 23-letni Krzysztof S., mieszkaniec Lubania. Zarzucone podejrzanemu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności w wymiarze od roku do 10 lat.

Komentarze (9)

Jak lamparska ze swoimi teczowymi bojówkami czyniła liczne ataki to nawet wlos z głowy nie zleciał .Ziobro dokoncz ta reformę by prawo każdego traktowało równo

Tak myślę, że poszli do lasu po choinki, ale posprzeczali się, którą sobie wybrać - stąd zaistniała konieczność przypadkowej interwencji Straży Leśnej. Ja temu agresorowi się nie dziwię, bo przykład idzie od naszej miłującej władzę , władzy - mogą brać z budżetu tyle ile sobie wymażą, na zasadzie "bo się należało", przy totalnie mizernych efektach rządzenia! PO podobno (jak na razie nikt nie siedzi!)robiła przekręty na vat-cie, które już z nawiązką PiS odzyskał (200,300,400 miliardów?), tylko jakoś kasy na zwiększone pensje Służby Zdrowia - nie ma!!! Pan Prezes żyje, tak szczelnie chroniony, że już w ogóle nie "kontaktuje", natomiast pan Zbyszek przejdzie do historii jako Pierwszy Mściciel Rzeczypospolitej, który z Prokuratury (jeszcze nie całe sądownictwo - na szczęście!) uczynił prywatny "bat" na niepokornych!

Ale ty jesteś zyebem...

Hit.ler Kaczyński i krzyworyj Moravicky zabili 156 Polaków.

ty (z malej litery) PiS.bolszewik.Czekista nie okazuj sie ze masz problemy umyslowe, czas na zmiane tonu!

Po co one tak atakujom te bandziory jedne.

nie wiem za bardzo jaki jest sens komentarzy pod artykułami na nj24

A co z odpowiedzialnością zdziczałej, niebywale agresywnej bandyterki na tak zwanych, dla zmyłki MARSZACH WOLNOŚCI????? Kiedy skończy się bandytka polityczna tych z PO-PSL-SLD-KGB-TVN. Jak długo Niemieckie zakłamane i nienawidzące POLSKI I POLAKÓW media zostaną z powrotem zwrócone Polsce????? Kiedy szwaby przestaną opluwać Polskę???? Kiedy sowiecko-germańska agentura zostanie odsunięta?????

No i kiedy Niemcy wreszcie zapłacą reparacje wojenne?
Kacapy też nie kwapią się do rekompensaty za swoje zbrodnie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.