Trzy autobusy pełne niezadowolonych z obecnej władzy jeleniogórzan wyjadą w noc z soboty na niedzielę do Warszawy. Zostało jeszcze kilka miejsc, dziś (piątek, 26 maja) ostatni dzień, żeby się zapisać na taki zorganizowany wyjazd.

Każdy parlamentarzysta Koalicji Obywatelskiej miał zapełnić choć jeden autokar manifestantami. Poseł Zofia Czernow wykonała zadanie w 300 proc. Z Jeleniej Góry w taki zorganizowany sposób pojedzie blisko 200 osób. Nie trzeba było nikogo specjalnie namawiać, chętni zaczęli się zgłaszać natychmiast, gdy pojawiła się informacja o takiej możliwości.

– Autobusy wyjadą o godzinie 3 w niedzielę. Dojedziemy wystarczająco wcześnie, aby w zorganizowanej grupie, z transparentem „Jelenia Góra” dotrzeć w Aleje Ujazdowskie. Powrót zaplanowany jest na godz. 17.00 – informuje Aleksandra Wochal z biura poselskiego Zofii Czernow.

W autobusach organizowanych przez biuro poselskie zostało jeszcze kilka miejsc. Dziś ostatni dzień, żeby zarezerwować przejazd. Opłata wynosi „co łaska”, ale płacą pasażerowie, których na to stać, tyle na ile ich stać i którzy się do tego poczuwają. Kontakt pod numerem telefonu: 883 132 179

Oczywiście jeleniogórzanie do Warszawy pojadą nie tylko autobusami zorganizowanymi przez KO. Setki osób wybierają się prywatnym transportem, chcą spędzić w stolicy cały weekend. Wygląda więc, że wreszcie będzie nas naprawdę dużo.

13 komentarzy

  1. Trzy autobusy, całe szczęście że reszta to normalni ludzie. Wreszcie 04.06.23 zobaczymy ilu Polska ma zdrajców przekupnych. Normalnym teraz żyje się naprawdę dobrze. Może te autobusy 8kwiecienwywiozą ich do Angeli.

  2. poje.ańcy niech jadą. Po wyborach i tak już ich nie będzie hahaha. Ich czas bezpowrotnie minął.

    • POtargowica jak przypadkiem wygra wybory to zrobi z Polski niemiecką kolonie. Polacy zostaną upodleni, a folksdojcze z PO będą ” elytą ”

  3. Koniecznie poróbcie zdjęcia tym wyjeżdżającym i opublikujcie w nj24.
    Będzie was więcej, wiec nie mam żadnych wątpliwości jakie będą relacje nj24 PO powrocie z rocznicy nocnej zmiany.
    Nawet się nie krępujcie po czyjej stronie stoicie. Żenada.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.