Trzy autobusy pełne niezadowolonych z obecnej władzy jeleniogórzan wyjadą w noc z soboty na niedzielę do Warszawy. Zostało jeszcze kilka miejsc, dziś (piątek, 26 maja) ostatni dzień, żeby się zapisać na taki zorganizowany wyjazd.

Każdy parlamentarzysta Koalicji Obywatelskiej miał zapełnić choć jeden autokar manifestantami. Poseł Zofia Czernow wykonała zadanie w 300 proc. Z Jeleniej Góry w taki zorganizowany sposób pojedzie blisko 200 osób. Nie trzeba było nikogo specjalnie namawiać, chętni zaczęli się zgłaszać natychmiast, gdy pojawiła się informacja o takiej możliwości.

– Autobusy wyjadą o godzinie 3 w niedzielę. Dojedziemy wystarczająco wcześnie, aby w zorganizowanej grupie, z transparentem „Jelenia Góra” dotrzeć w Aleje Ujazdowskie. Powrót zaplanowany jest na godz. 17.00 – informuje Aleksandra Wochal z biura poselskiego Zofii Czernow.

W autobusach organizowanych przez biuro poselskie zostało jeszcze kilka miejsc. Dziś ostatni dzień, żeby zarezerwować przejazd. Opłata wynosi „co łaska”, ale płacą pasażerowie, których na to stać, tyle na ile ich stać i którzy się do tego poczuwają. Kontakt pod numerem telefonu: 883 132 179

Oczywiście jeleniogórzanie do Warszawy pojadą nie tylko autobusami zorganizowanymi przez KO. Setki osób wybierają się prywatnym transportem, chcą spędzić w stolicy cały weekend. Wygląda więc, że wreszcie będzie nas naprawdę dużo.

45 komentarzy

 1. Trzy autobusy, całe szczęście że reszta to normalni ludzie. Wreszcie 04.06.23 zobaczymy ilu Polska ma zdrajców przekupnych. Normalnym teraz żyje się naprawdę dobrze. Może te autobusy 8kwiecienwywiozą ich do Angeli.

 2. Koniecznie poróbcie zdjęcia tym wyjeżdżającym i opublikujcie w nj24.
  Będzie was więcej, wiec nie mam żadnych wątpliwości jakie będą relacje nj24 PO powrocie z rocznicy nocnej zmiany.
  Nawet się nie krępujcie po czyjej stronie stoicie. Żenada.

 3. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

  Mam wielką prośbę do jadących. Bardzo was prosimy ustawiajcie się w takich miejscach abyśmy WAS dobrze widzieli w Telewizji i innych przekazach medialno-radiowych, bo chcemy to utrwalić na zdjęciach i innych nośnikach cyfrowych dla POKOLEŃ WOLNYCH POLAKÓW bo chcemy mieć dokumentację aby POKAZAĆ NASZYM dzieciom, wnuczkom i znajomym wszystkich zdrajców NASZEJ POLSKI. Wybory idom szybkim krokiem i dobrze nam wszystkim zrobi jak im pokażemy na kogo nigdy nie wolno oddać głosu. PO-PSL-SLD-TVN to SEPSA–ZARAZA współczesnego świata. Wrogowie POLSKI i POLSKICH interesów. Popychadła Unijno-Niemiecko-Sowieckie.

 4. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

  Marsz zdrady narodowej, tego właśnie dnia Donald Tusk z resztą Sowiecko-Niemieckiej kamaryli OBALILI rząd Jana Olszewskiego ze strachu że wyjdą ich Sowiecko- Niemieckie zobowiązania o współpracy. Wtedy NAS I NASZ KRAJ– POLSKĘ– sprzedali i dali na tacy Sowiecko-Germańskiej Mafii i wszelkiej maści– ORGANIZACJOM PRZESTĘPCZYM powiązanymi z nimi. Wtedy zaczęła się wielka grabież majątku Polaków i likwidowanie Polskiego przemysłu i handlu. Za to wszystko ten zawodowy złodziej i donosiciel Donald dostawał złote medale i stanowiska w Uni. Za zdradę narodową.

 5. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

  Pamiętajcie ustawiajcie się abyśmy was mogli sfotografować i nagrać. Nareszcie się wszyscy dowiedzą kim jesteście, bo niektórych nie znamy a chcemy poznać wszystkich zdrajców POLSKICH SPRAW.

 6. Po co tłuc się taki kawał , mamy przecież plac w Berlinie-pod bramą Brandenburską . Pamiętajcie żeby nie tankować na Orlenie ! Choć mam nadzieję , że będą to autobusy elektryczne , nie szkodzące środowisku zgodnie z zaleceniem UE .

 7. A może spotkajmy się, solidaryzując się z opozycją, w niedzielę 04-06 „W samo południe” pod ratuszem?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.