Będzie zadyma w Bolesławcu?

grafika: Bolesławiecki Strajk Kobiet

Na dziś zapowiadana jest wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Bolesławcu. Zapowiadany program pobytu nie obejmuje spotkania z mieszkańcami, ale Bolesławiecki Strajk Kobiet zapowiada, że powita szefa rządu.

- Bolesławieccy mieszkańcy w komentarzach nie kryją radości na taką wizytę. Czyżby prezes Jarosław potrzebował nowej zastawy? Kotek pozrzucał ze stołu ceramiczne kubki? A może dostał zaproszenie od naszego, lokalnego PiS-owego posła na herbatkę? Nie widzimy innego powodu do odwiedzania naszego miasta. Najlepiej jakby cała PiS-owska świta w ogóle zapomniała o jego istnieniu, bo ich tu nie potrzebujemy. Jeśli kręcą Pana podróże służbowe, proponujemy wystrzelić się w kosmos i zostać tam na dożywotniej delegacji – piszą na swoim FC działaczki z Bolesławca i zapowiadają „Teatr „Pinokio”, w reżyserii Jarozbawa, w roli głównej oczywiście Pinokio i silna ekipa Zomo”.
- Jeśli taka wizyta dojdzie do skutku, czy przywitamy odpowiednio „premiera"? Co wy na to? Idziecie z nami witać Matiego radosnymi okrzykami? Mile widziane miski ryżu dla Matiego, transparenty wuwuzele, megafony, flagi, czy maski - sugerują.
Według nieoficjalnych informacji premier szef rządu ma odwiedzić masowy punkt szczepień i szpital powiatowy.

  

Komentarze (22)

Ilu Polaków zabije dzisiaj kulawy hitler kałczyński?

Redaktor LiS w ekstazie,czy jutro napisze była moc?

Szkoda żeś jeszcze nie sczezł, ekskremencie. Ulubieńcu miejscowej czerwonej gazetki.

[quote=suliwan]Szkoda żeś jeszcze nie sczezł, ekskremencie. Ulubieńcu miejscowej czerwonej gazetki.[/quote]

To do bolszewika oczywiście.

Może pomylą szpitale i zawiozą do tego bez klamek?

Celnie 100/100. Pamiętam młodego klamczucha Moravitzkyego jak konfabulował u księdza Orzecha na parafii przy Bujwida we Wrocławiu.
Wtedy świeżo po ujawnieniu +Eugeniusz Szumiejko hamować wypowiedzi przygłupa mlodrgo Moravitzkiego.
W zeszłym roku przypomniałem to kameralne spotkanie wysyłając maila do kancelarii KPRM.Reakcją było zablokowanie mojego adresu e-mail w KPRM.
Ale na pogrzebie +Eugeniusza Szumiejko we Wrocławiu w zeszłym roku ta gniada nieznacznie kiwnęła mi głową na powitanie a potem mi i wielu innym osobom podał rękę.
To był pogrzeb dobrego człowieka. Zachowałem się jak należy. Skromnie i przyzwoicie. Popatrzyłem mu w oczy zimnym wzrokiem.

Coś mnie się zdaje, że PiS rozpoczął kampanię wyborczą, lotne brygady rządu (wraz z policyjnymi) wyruszyły w teren, tam gdzie, mogą pochwalić się choćby minimalnymi "osiągnięciami" w walce z Covid-19 - bo prawicowa koalicja "dobrej zmiany", wali się w gruzy...

co z żenua ten artykuł

"Pan jestes genialny" zaskrzeczał stary złodziej do młodego, a motłoch zawył Alleluja !!!

"Obecność obywatelki oborowej Szydło w Radzie to zaszczyt"

- a nad krematorium uniósł sie dym i cyklonem B.....powiało.

Oddziały szturmowe narodowej młodzieży wolskiej zwarły szeregi.

"Die Rote Fahne Hoch" - wyszeptał duch starego Horsta.

TO idzie TO idzie NOWE !!!!

Suwerena się boi, patrzcie jak ta jazda w dół idzie szybko. Kiedy mająteczek swój i rodziny ujawni klamczuszek?

Certyfikowany przez sąd kłamca Morawiecki nie ujawni swojego majątku, bo on w zasadzie nic nie ma. Wzorem zawodowych przestępców przepisał majątek na żonę i dzięki temu jest przykładnym biednym premierem.

Certyfikowany przez sąd kłamca Morawiecki nie ujawni swojego majątku, bo on w zasadzie nic nie ma. Wzorem zawodowych przestępców przepisał majątek na żonę i dzięki temu jest przykładnym biednym premierem.

Pie.rdnij jeszcze kilka razy.
Nie masz czym?

poziom kultury tych pań = poziomowi tego szmatławca

poziom kultury tych pań = poziomowi tego szmatławca

Aankkaa nie jąkaj się. Po prostu napisz że zrobisz lod@ krzyworyjowi za posadę.

Szpital w Bolesławcu w czasie wizyty premiera był chroniony jak twierdza. Obstawiono go radiowozami - po kilka z każdej strony. Molicjanci w mundurach i w cywilu stali na wjazdach i pilnowali bram. Pod szpital od strony ul. Zwycięstwa nie można było podejść.

Republika bananowa kulawego hitlera kałczyńskiego.

Na spotkanie z krzyworyjem dwukrotnie certyfikowanym oszustem i kłamcą Moravitzkim nie zostały wpuszczone krajowe ani lokalne media. Weszło tylko łże media TVP. Krzyworyj przyjechał do szpitala razem z Marzeną Machałek.

Machałek załamana baby! Gdzie jest wrak? Dlaczego kłamałaś o zamachu smoleńskim?

KONIEC Z CZYTANIEM TEGO PORTALU ZDOMINOWANEGO PRZEZ IDIOTÓW, KTÓRZY PO WYPUSZCZENIU Z E SZPITALA W BOLESŁAWCU CHCĄ TAM ROBIĆ ZADYMĘ. zADYMĘ TO POWINNO SIĘ ZROBIĆ KOŁO ICH DUPY I NJ24 TUBY TEGO "WYDARZENIA".

Marzy się tobie stalinowski narodowo socjalistyczny ZOMOrdyzm?

no przecież mati powiedział że Polacy mają zapyerdalayc za miskę ryżu...to skąd to oburzenie że chcą iśc go przywitać transparentami

Co z tą awanturą foliarek i foliarzy;) Relacja nagrzanego redaktora ;)

Jaki artykuł ....takie komentarze
Bolesławiec nawet za komuny był czerwieńszy nawet od CCCP....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.