Butelką po głowie

Butelką po głowie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pobił innego w trakcie alkoholowego spotkania w plenerze. Do zdarzenia doszło w Piechowicach. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Podejrzany został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o pobicie. Do zdarzenia doszło 9 maja w godzinach popołudniowych w Piechowicach. Mężczyźni w plenerze razem pili alkohol. Pomiędzy pokrzywdzonym, a napastnikiem wywiązała się sprzeczka o alkohol, w efekcie której 43-latek zaczął bić kolegę, kilkukrotnie butelką uderzał współbiesiadnika po głowie. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 4 promile.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie napastnika. Funkcjonariusze znaleźli go ukrytego nieopodal miejsca zamieszkania w krzakach. 43-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz odpowie on przed sądem za uszkodzenie ciała, za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)

o kurde ale mi sie pić zachciało dobrze, że piwerko było pod ręką.

pobity wypił więcej 4 promile więc lanie było zasadne.

Ach!!! Jak to pięknie brzmi: Żule piją w plenerze - hymmm

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.