Dodatkowy bon turystyczny w Karpaczu

fot. UM Karpacz

Bon turystyczny w wysokości 500 zł jest już na ostatniej prostej do uchwalenia. Będzie przysługiwał na każde dziecko powyżej 18 roku życia. W Karpaczu bon będzie pozwalał uzyskiwać dodatkowe zniżki.

Bon turystyczny „10 proc. mniej” jest inicjatywą Karkonoskiej Organizacji Turystycznej i urzędu miasta. Każdy turysta finansujący rządowym bonem turystycznym swój wypoczynek u biorących udział w programie usługodawców z Karpacza będzie miał dodatkowe 10 proc. obniżki w cenie.
Karkonoska Organizacja Turystyczna chwali się, że Karpacz będzie pierwszym miastem w Polsce, w którym turyści uzyskają dodatkowe dofinansowanie do bonu turystycznego. Tłumaczą, że podniesienie wartości rządowego świadczenia będzie zachętą dla rodzin z dziećmi do spędzenia wypoczynku w Karpaczu i impulsem do ożywienia turystyki. Informacja o programie pojawi się na oficjalnej stronie miasta, w Interaktywnej Bazie Noclegowej oraz w mediach. Pomoże to wypromować Karpacz jako miasto bezpieczne, atrakcyjne cenowo, miasto, które wspiera turystykę.
Na razie udział w programie zapowiedziały dziesięć podmiotów, ale KOT zapowiada, że ich liczba szybko wzrośnie.
 

Komentarze (2)

Powyżej 18 roku życia to każdy nie jest już dzieckiem. No to fajnie babcia też się załapie.

Komunistyczny absurd. Przecież Duda nie ma pieniędzy na żaden bon turystyczny. On weźmie pieniądze od tych co zarabiają czyli w tym przypadku właścicieli hoteli i da tym, którzy do nich przyjadą i je zostawią ale pod drodze 30% z każdego "bonu" pójdzie na aparat urzędniczy.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.