Koronawirus: Raport 11 stycznia

Koronawirus:  Raport 11 stycznia

Siedem nowych zakażeń koronawirusem odnotowano dzisiaj (11 stycznia) w Jeleniej Górze. Na Dolnym Śląsku przybyło 227 przypadków. Zmarły 75 osoby, w tym 10 na COVID19.

W powiecie bolesławieckim jest 8 nowych pacjentów zarażonych koronawirusem. W powiecie lwóweckim - 2, lubańskim - 3. zgorzeleckim - 4, jeleniogórskim - 8. 

W jeleniogórskim szpitalu aktualnie jest 20 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem, dwóch pod respiratorem.

W szpitalu w  Bolesławiecu jest 61 potwierdzonych przypadków, a 7 w obserwacji, 6 na OIT, 17 pod respiratorem.  Pogotowia Ratunkowe, wyjazdy dotyczące COVID-19 ostatnie 2 doby: Wrocław: 39, Legnica: 64, Wałbrzych: 0, Jelenia Góra: 1.

W Polsce stwierdzono dzisiaj 4622 nowych przypadków zarażenia koronawirusem. 75 osób zmarło.

Komentarze (7)

Dlaczego tak bardzo nie chcą dzieci z klas najmłodszych puścić do szkoły? ktoś mi to wytłumaczy? jak dziecko w pierwszej klasie ma się uczyć życia w społeczeństwie bez swoich rówieśników? jak zadbacie o naukę dzieci w domach, w których rodzice są niezaradni?

Puścili

Dlaczego w ogóle szkoły są zamknięte ???? Po tym roku ograniczeń i perspektywach na przyszłość wiecznych ferii i wakacji - patrząc na swoich wnuków i im podobnych licealistów to powiem tak :
Jak dorosną za parę lat to strach będzie pójść do lekarza po poradę a do architekta czy inżyniera po projekt mostu lub domu itd itp.

ZUS ledwo zipie finansowo więc bardziej zarażającego wirusa specjalnie przywieziono z UK największymi dostępnymi samolotami.
Następnie rozprowadzono go po kraju.
Babcie i dziadkowie popierajcie kościół i NSDAPiS czynem - umierając przed terminem.

Kiedy wokoło rządy zaostrzają restrykcje, my dumnie mówimy: do diabła z pandemią, musimy się najeść. Polska to jednak wyspa. Taka wolska wyspa głupców.

Jakie to szczęście , że tylko ty ją zamieszkujesz.Jak by jeszcze odcięli ci internet.

Senator RP z PIS-u Mróz już nie zachoruje, bo został zaszczepiony poza kolejnością.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.