Kupił kradzione, stanie przed sądem

Fot. KMP Jelenia Góra

O tym jak ryzykowne jest kupowanie po okazyjnych cenach towaru niewiadomego pochodzenia przekonał się 37-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Po ośmiu miesiącach od zakupu motocykla crossowego zapukali do niego funkcjonariusze. Straci jednoślad i będzie miał sprawę sądową. 

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o paserstwo. Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie włamania do jednego z budynków w Jeleniej Górze i kradzieży motocykla crossowego, do której doszło w sierpniu 2019 roku ustalili, że najprawdopodobniej mógł go kupić 37-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Policjanci wkrótce tę informację potwierdzili. W wyniku przeszukania jego pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli skradziony motocykl. Wartość odzyskanego mienia wynosi 11500 zł.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany odpowie za paserstwo, za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (4)

Zapytany czy biedny on wiedzial co bierze,oczywiscie ze nie i bedzie czul sie bardzo poszkodowany jak mu doloza wyrok.Biedny on.

Tępić paserów ogniem i żelazem. Jakby nie kupowali od złodziei, to złodzieje by nie kradli.

Ja jak patrzę to odrazu widzę czy kradzione, mam do tego kryształową kulę.

Może to któryś z motocykli co skradziono podczas Enduro w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.