MOPS idzie do pieca

MOPS idzie do pieca

Ponad dwa tygodnie trwa już rozbiórka budynków dawnego MOPS-u przy ulicy Słowackiego w Jeleniej Górze. Na jego miejsce pod koniec przyszłego roku stanie zupełnie nowy budynek, który zaoferuje około czterdziestu mieszkań, każde z własnym miejscem parkingowym w podziemiach.

Rozburzanie dawnych baraków MOPS-u stało się dla wielu okolicznych mieszkańców wspaniałą okazją do zabezpieczenia na zimę w opał.

- Rozbiórka pomieszczeń jeszcze trochę potrwa, do tego czasu za darmo oddajemy zbędne płyty pilśniowe, drewniane elementy budowy, które mogą przydać się chociażby na opał. Nie zapewniamy już niestety ani transportu, ani załadunku, to wszystko pozostaje w gestii chętnych skorzystać z możliwości – tłumaczy Jan Miksa, kierownik budowy.

Budowa czterdziestu lokali przez firmę Wall-Bud z Lubawki rozpocznie się już wiosną przyszłego roku, tak aby w grudniu 2010 pierwsi mieszkańcy bloku mogli otrzymać swoje klucze i wprowadzić się do mieszkań. Póki co jednak trwa przetarg na wyłonienie planu projektowego i przygotowywanie gruntu pod budowę.

 

MOPS idzie do pieca
MOPS idzie do pieca

Komentarze (5)

MOPS idzie do pieca, a niektórzy redaktorzy schodzą na psy z takimi sensacyjnymi tytułami swoich sensacyjnych opowieści.
(Przepraszam psy, bo zasadnie mogą czuć się urażone)

..*ciepły tytuł ! ~MOPS .. dalej pomaga biednym ! ~Płyta pilśniowa jest ..ciepłym "skarbem" na podpałkę !

czepiasz się tytuł jak tytuł

Aristo to niespełniony dziennikarzyna, wszystkich poprawia i krytykuje. Sam niestety nie ma się czym pochwalić.

Oj Tom,Tom chwalenie się nie jest raczej dobrą cnotą, chyba, że uważasz inaczej. Nie ośmielam się krytykować wszystkich, ale mam prawo do swojego zdania o czymś, co ukazuje się na forum publicznym. Taka tytułomania, jak chociażby zaprezentowana tutaj, jest charakterystyczna dla prasowych brukowców najniższej kategorii.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.